O nas

Witajcie w naszej firmie
Zajmujemy się naprawą i serwisem maszyn konwencjonalnych, manualnych, przemysłowych oraz  CNC.

Kim Jesteśmy

Nową firmą powstałą w 2020r. z 20 letnim doświadczeniem w branży CNC

Nasza Misja

Naszą misją jest nawiązywanie stałej współpracy z firmami i osobami posiadającymi sprzęt CNC.

Co Robimy

Kompleksowo naprawiamy, serwisujemy i modernizujemy maszyny i urządzenia CNC.

Kilka słów o Nas

LM Robotix to firma założona  w 2020 r. przez specjalistę z 20 letnim doświadczeniem w branży CNC (maszyn sterowanych numerycznie). Naszym celem jest oferowanie kompleksowej naprawy, serwisu i modernizacji maszyn elektrycznych, automatycznych i mechanicznych. Usługi kierujemy do firm oraz osób prywatnych na terenie całego kraju. LM Robotix powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku polskim na tego typu usługi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych CNC. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się na zaawansowanych technologiach odpowiadających za działanie wszelkiego rodzaju obrabiarek oraz innych urządzeń. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalny serwis, a także pomoc i wsparcie przy relokacji wyposażenia przedsiębiorstwa.

Nasze atuty to: rzetelność, uczciwość, szybkość w działaniu. Zapraszamy do współpracy

Dlaczego my?

Nasz zespół składa się z profesjonalistów posiadających doświadczenie w budowie oraz serwisie maszyn i urządzeń CNC, stale poszerzający swoją wiedzę i kompetencje. Przez lata działalności specjaliści tworzący obecnie LM Robotix obsłużyli setki przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

20-letnie doświadczenie w branży maszyn sterowanych numerycznie to nasz niewątpliwy atut. Wiemy, jak sobie radzić nawet z najtrudniejszymi awariami. Z powodzeniem zapewniamy wsparcie firmom korzystającym z obrabiarek CNC niezależnie od ich rodzaju oraz ilości posiadanego sprzętu.

Rzetelność naszych usług to dla nas priorytet, dzięki niej dbamy o reputację firmy i nawiązujemy i nawiązujemy długoterminowe relacje z naszymi kontrahentami. Zapraszamy do współpracy klientów, których interesuje profesjonalny serwis maszyn CNC lub pomoc i wsparcie przy relokacji.

Uczciwość w naszej pracy traktujemy bardzo poważnie, zarówno jeśli chodzi o wycenę jak i realizacje zlecenia. Mając duże doświadczenie zapewniamy korzystne warunki i przejrzystość współpracy zarówno w przypadku serwisu, jak i w ramach pomocy oraz profesjonalnego wsparcia przy relokacji.

Dobrze wiemy, jak ważna jest naprawa maszyny na czas, aby mogła sprawnie wznowić pracę. Teraz ten problem możesz zdjąć ze swojej głowy. Jesteśmy punktualni i zawsze dotrzymujemy umówionych wcześniej terminów, bo wiemy, jak ważna jest wiarygodność.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także poza godzinami pracy. W pilnych sprawach proszę dzwonić pod nr. tel.: 881 628 187. Zdajemy sobie sprawę, że fachowa pomoc może być potrzebna zawsze, dlatego mając duże doświadczenie, służymy profesjonalnym wsparciem o każdej porze.

Lat doświadczenia
ikona zegar cnc
Zadowolonych klientów
ikona serce cnc
%
Profesjonalizmu
ikona serwis cnc
h
Kontakt
ikona słońce cnc